Úvod > Obec > Aktuality

ÚPRAVA PODMÍNEK ZA PŮJČOVÁNÍ SÁLU OBECNÍHO ÚŘADU, platné od 01.07.2022

Datum konání: 10. 6. 2022

Půjčování sálu

oslavy a svatby   půjčovné pátek (8.00) - neděle (18,00)  každý další den, nebo den v týdnu (po-čt) energie
  domácí 2 500,-Kč

cizí 5 000,-Kč

místní organizace   1 000,-Kč

pohřby
  domácí 1 000,-Kč

cizí 1 000,-Kč

-  cena energií pro rok 2022 :   13,- Kč/m3 zemní plyn, 5,- Kč/kWh elektřina

Publikováno 10. 6. 2022 13:57

KANALIZACE OBCE - postup prací a další informace

Datum konání: 20. 4. 2022

Sadek_DOPIS OBCANUM (004).jpg

Publikováno 5. 4. 2022 20:53

OPĚTOVNÉ ZŘÍZENÍ SLUŽBY PRO OBČANY - VIDIMACE a LEGALIZACE (ověřování podpisů a listin)

OBECNÍ ÚŘAD SÁDEK

Sádek 150,  572 01 Polička

OZNÁMENÍ

Obecní úřad Sádek oznamuje, že s platností od 16.3.2022 opět provádí vidimaci a legalizaci (ověřování podpisů a listin).

Eliška Mešťanová

starostka

Publikováno 5. 5. 2022 7:19

KANALIZACE - podrobnější informace - PREZENTACE

PREZENTACE TLAKOVA KANALIZACE.PDF

Publikováno 5. 4. 2022 20:56

MAS POLIČSKO-elektronický katalog služeb

Publikováno 21. 3. 2022 7:03

Úřad práce - pomoc při finanční tísni spojené s růstem cen energie

Úřad práce ČR a jeho pomoc při  finanční tísni, spojené s růstem cen energii.jpg

Publikováno 9. 3. 2022 7:23

INTERAKTIVNÍ MAPA K VYHLEDÁNÍ LÉKAŘE

Z pověření Ing. Michaely Matouškové, MPA, náměstkyně hejtmana Pardubického kraje, bychom  Vás rádi informovali o novince v oblasti zdravotnictví, kterou je interaktivní mapa. Ta našim obyvatelům pomůže vyhledat nejbližšího lékaře z oboru praktický lékař, praktický lékař pro děti a dorost, stomatologie, gynekologie, ale také možnost pohotovosti, ostatních ambulantních zařízení a ostatních zdravotnických zařízení. Mapa nabídne vyhledání nejbližšího lékaře v oblasti primární péče, ale také akutní či pohotovostní služby na základě lokalizace. Součástí informace je rovněž adresa, webové stránky a telefon do ordinace. Interaktivní mapu naleznete na webových stránkách kraje v sekci zdravotnictví: https://mapy.pardubickykraj.cz/app/map/uzis/ .

Publikováno 27. 2. 2022 8:52

JAK SPRÁVNĚ TOPIT - brožůra MŽP

Jak správně topit.pdf

Publikováno 1. 2. 2022 12:56

Informační letáky MPO k dodavatelům poslední instance

-     ERÚ - informace a manuál pro místní samosprávy.pdf

-     ERÚ - leták - nekontaktní senioři.pdf

-     MPO -Energetika - informace pro zákazníky.pdf

-     Pomoc s úhradou nákladů na bydlení - info.docx

Publikováno 10. 12. 2021 13:30

SENIOR TAXI

Odbor sociálních věcí a zdravotnictví města Poličky a MAS POLIČSKO z.s. se v rámci společného plánování sociálních služeb zaměřili na jednu z potřeb, kterou popsali občané regionu, a to je fungování placené služby „SENIOR TAXI“. Rádi bychom zjistili, zda by byl zájem o tuto službu a pokud ano, jakou cenu považují potencionální uživatelé za přiměřenou. V případě, že by se ukázalo, že je o tuto službu zájem, zahájili bychom jednání se zástupci obcí, ve kterých by byla služba poskytována o možné spoluúčasti na financování a s dopravci, kteří by splňovali podmínky pro přepravu osob se zdravotním postižením.

Dotazníky, prostřednictvím kterých se snažíme zjistit potřebu v území viz. příloha níže nebo jsou k dispozici u některých poskytovatelů sociálních služeb, sester domácí péče a jsou k dispozici i v čekárnách praktických lékařů a na IC v Poličce a Bystrém.

Publikováno 15. 11. 2021 19:56

Neděle Zataženo 6/3 °C