Úvod > Obec > Aktuality

KOTLÍKOVÉ DOTACE 2022

Screenshot 2022-05-13 at 08-04-42 https __sfzpcr.ecomailapp.cz.png

Publikováno 13. 5. 2022 8:11

OPĚTOVNÉ ZŘÍZENÍ SLUŽBY PRO OBČANY - VIDIMACE a LEGALIZACE (ověřování podpisů a listin)

OBECNÍ ÚŘAD SÁDEK

Sádek 150,  572 01 Polička

OZNÁMENÍ

Obecní úřad Sádek oznamuje, že s platností od 16.3.2022 opět provádí vidimaci a legalizaci (ověřování podpisů a listin).

Eliška Mešťanová

starostka

Publikováno 5. 5. 2022 7:19

II. KOTLÍKOVÉ DOTACE - Pardubický kraj

dl-48452645577912410101.jpg

dl-48452645577912410102.jpg

Publikováno 26. 4. 2022 7:13

Kotlíkové dotace - Pardubický kraj

Kotlíkové dotace.jpg

Publikováno 21. 4. 2022 12:10

KANALIZACE - podrobnější informace - PREZENTACE

PREZENTACE TLAKOVA KANALIZACE.PDF

Publikováno 5. 4. 2022 20:56

MAS POLIČSKO-elektronický katalog služeb

Publikováno 21. 3. 2022 7:03

Úřad práce - pomoc při finanční tísni spojené s růstem cen energie

Úřad práce ČR a jeho pomoc při  finanční tísni, spojené s růstem cen energii.jpg

Publikováno 9. 3. 2022 7:23

INTERAKTIVNÍ MAPA K VYHLEDÁNÍ LÉKAŘE

Z pověření Ing. Michaely Matouškové, MPA, náměstkyně hejtmana Pardubického kraje, bychom  Vás rádi informovali o novince v oblasti zdravotnictví, kterou je interaktivní mapa. Ta našim obyvatelům pomůže vyhledat nejbližšího lékaře z oboru praktický lékař, praktický lékař pro děti a dorost, stomatologie, gynekologie, ale také možnost pohotovosti, ostatních ambulantních zařízení a ostatních zdravotnických zařízení. Mapa nabídne vyhledání nejbližšího lékaře v oblasti primární péče, ale také akutní či pohotovostní služby na základě lokalizace. Součástí informace je rovněž adresa, webové stránky a telefon do ordinace. Interaktivní mapu naleznete na webových stránkách kraje v sekci zdravotnictví: https://mapy.pardubickykraj.cz/app/map/uzis/ .

Publikováno 27. 2. 2022 8:52

KOTLÍKOVÉ DOTACE - POSLEDNÍ ŠANCE

KOTLÍKOVÉ DOTACE

Publikováno 15. 2. 2022 13:26

Tříkrálová sbírka 2022 - poděkování, výsledek, foto

Vážení a milí dárci TŘÍKRÁLOVÉ SBÍRKY 2022,

Vám všem patří naše veliké poděkování za Vaši účast v letošní sbírkové tradici a za Vaše štědré darování. Velice si toho vážíme. Díky Vašim darům budeme moci uskutečnit letošní tříkrálový záměr a posílit tak především službu Domácího hospice sv. Michaela a službu Otevřených dveří, která se věnuje lidem s duševním onemocněním.

Tříkrálová sbírka i letos utvrzuje v přesvědčení, že všude tam, kde je člověk, je místo pro dobrý čin. Obnovená tříkrálová tradice již má za sebou přece jen už nějaký ten rok a společně tak můžeme být svědky úžasné skutečnosti, a sice, že dobrá myšlenka a dobrý skutek spouští řetězovou reakci dobrých myšlenek a dobrých skutků. A tohoto řetězu jste Vy všichni neodmyslitelnou součástí. Děkujeme Vám. Opatrujte se v Sádku ve zdraví a dobré pohodě. S úctou Vaše Oblastní charita Polička.“

K poděkování se připojuje i starostka a zastupitelé obce Sádek.

Tisk na celou obrazovku.jpgIMG_0090.JPG

Publikováno 4. 2. 2022 14:57