Úvod > Obec > Aktuality

Linka bezpečí - nový podcast

Linka bezpečí, z.s.

Dobrý den,

Linka bezpečí spouští nový podcast s názvem Utržené sluchátko. Je určený pro děti ve věku 8 až 11 let, ale ne jen jim. Cílem je prevence krizí a posilování odolnosti. V krátkých epizodách jsou zachycené běžné starosti a situace, které děti zažívají jako například zrada kamarádky nebo strach večer v posteli.

Děti mohou slyšet, a to přímo od dětí, jak si poradit v náročných situacích a řešit každodenní starosti a problémy. Střídavě je podcast obohacen o zajímavostmi z duševního zdraví, například „Co je to duše“.

Poslechnout si

Inspiraci mohou najít také rodiče a učitelé. Témata podcastu otevírá debaty, ke kterým by se jinak dospělí a děti nedostali. Díky krátké formě je audio vhodné i pro využití ve školách. Leták třeba pro nástěnku lze stáhnout zde.

> Utržené sluchátko <

Partneři projektu: ČSOB, Nadace O2, Nadace RSJ, studio AudioTech.

Spolufinancováno Evropskou unií a Safer internetem.

Zrada nejlepší kámošky

Bojím se večer ve tmě v posteli

Co je to duše?

Podcast je dostupný na webových stránkách Linky bezpečí, také na YouTube Linky a prostřednictvím aplikací Spotify, Google Podcast, Apple Podcast. Epizody jsou publikovány jednou za 14 dní.

Děkujeme za sdílení podcastu dětem. Podpořit další díly můžete zde.

Přeji Vám přínosný poslech

Hynek Harvánek

podpis

Hynek Harvánek

Vedoucí linky pro dárce

Linka bezpečí, z.s., Ústavní 95, 181 02 Praha 8 – Bohnice

Prohlédněte si svůj profil. Pro změny či odhlášení odběru klikněte zde.

Publikováno 15. 2. 2023 12:00

Energoporadce - nově zřízená pozice Úřadu práce

Informace ÚP Energoporadce.pdf

Publikováno 15. 2. 2023 11:30

PRODEJ KUŘIC 27.2.2024

Datum konání: 19. 2. 2024 - 28. 2. 2024

12_35_bývalý OÚ_Sádek.jpg

Publikováno 12. 2. 2024 9:13

Kurzy intuitivního vnímání a rozvoje pro děti

Leták - škola intuice

Publikováno 14. 6. 2023 17:11

Nové kontaktní místo ČEZ Prodej, a.s.

Publikováno 1. 2. 2023 12:16

OPĚTOVNÉ ZŘÍZENÍ SLUŽBY PRO OBČANY - VIDIMACE a LEGALIZACE (ověřování podpisů a listin)

OBECNÍ ÚŘAD SÁDEK

Sádek 150,  572 01 Polička

OZNÁMENÍ

Obecní úřad Sádek oznamuje, že s platností od 16.3.2022 opět provádí vidimaci a legalizaci (ověřování podpisů a listin).

Eliška Mešťanová

starostka

Publikováno 5. 5. 2022 7:19

KANALIZACE - podrobnější informace - PREZENTACE

PREZENTACE TLAKOVA KANALIZACE.PDF

Publikováno 5. 4. 2022 20:56

MAS POLIČSKO-elektronický katalog služeb

Publikováno 21. 3. 2022 7:03

Úřad práce - pomoc při finanční tísni spojené s růstem cen energie

Úřad práce ČR a jeho pomoc při  finanční tísni, spojené s růstem cen energii.jpg

Publikováno 9. 3. 2022 7:23

INTERAKTIVNÍ MAPA K VYHLEDÁNÍ LÉKAŘE

Z pověření Ing. Michaely Matouškové, MPA, náměstkyně hejtmana Pardubického kraje, bychom  Vás rádi informovali o novince v oblasti zdravotnictví, kterou je interaktivní mapa. Ta našim obyvatelům pomůže vyhledat nejbližšího lékaře z oboru praktický lékař, praktický lékař pro děti a dorost, stomatologie, gynekologie, ale také možnost pohotovosti, ostatních ambulantních zařízení a ostatních zdravotnických zařízení. Mapa nabídne vyhledání nejbližšího lékaře v oblasti primární péče, ale také akutní či pohotovostní služby na základě lokalizace. Součástí informace je rovněž adresa, webové stránky a telefon do ordinace. Interaktivní mapu naleznete na webových stránkách kraje v sekci zdravotnictví: https://mapy.pardubickykraj.cz/app/map/uzis/ .

Publikováno 27. 2. 2022 8:52

Úterý Oblačno 10/0 °C