Úvod > Obec > Aktuality > PODĚKOVÁNÍ OBČANŮM

PODĚKOVÁNÍ OBČANŮM

Zastupitelstvo obce Sádek děkuje svým občanům,

kteří byli účastni a nápomocni při materiálové sbírce pro válkou zužovanou Ukrajinu, jež proběhla v pondělí a úterý tento týden.  Díky Vám se podařilo nashromáždit nemalé množství potřebného materiálu, potravin, hygienických a zdravotních potřeb, oblečení, lůžkovin a dalších. Tyto byly roztříděny, uloženy do krabic, večer naloženy do hasičského auta s přívěsem a dnes bude pomoc dopravena do centrálního skladu Pardubického kraje v České Třebové, Odtud bude pomoc distribuována na Ukrajinu popř. do budovaných ubytovacích kapacit v rámci republiky. Společně s humanitární pomocí  odjíždí do centrálního skladu i 9 členů sboru dobrovolných hasičů a Ti zde budou pracovat  a vypomáhat při třídění, uložení, expedici a další pomoci.

Poděkování patří i občanům, kteří nám byli nápomocni při zajištění ubytování v prostorách klubovny v obecním domě, ať již šlo o postele, ložní prádlo a v neposlední řadě i pomoc při zřízení vlastního ubytování.

Děkujeme všem za Vaši pomoc.

Zastupitelstvo obce Sádek.

Pátek Polojasno 15/2 °C