Změna velikosti písma

Fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Sádek a vánoční výzdoba - poděkování

Sádek a vánoční výzdoba - poděkováníPoděkování.

Chtěli bychom tímto poděkovat všem těm sádeckým občanům, kteří nelenili a svůj čas a um věnovali vánoční světelné výzdobě svých příbytků či jejich okolí. Při cestě Sádkem jsme mohli napočítat přes 50 domů a zahrádek, jež byly posety větším či menším počtem světelných řetězů a žárovek. 

Když vezmeme fakt, že Sádek má cca 210 popisných čísel, byla vyzdobena čtvrtina těchto příbytků, což při porovnání s okolními obcemi je suvereně nejvíce. A navíc to v mnoha případech byla hlavně hezká podívaná. Proto všem, kteří se výzdobě věnovali ještě jednou moc děkujeme.

Na druhé straně ale i v naší obci je stále ještě pár domů a jejich okolí, které nám tolik radosti nedělají a které by si zasloužili trochu více péče ze strany majitelů. Těm již spíše neděkujeme a necháváme na nich samých, jak se k pořádku okolo svých příbytků postaví.  Věříme že kladně, což naši obec určitě ještě o trochu víc zkrášli a všechny potěší.

Všem občanům Sádku, ostatním známým, příbuzným a prostě všem ještě jednou  hodně štěstí, zdraví, spokojenosti a pohody po celý rok 2020.

                                                                                                                             obec Sádek


Počasí

Čtvrtek Oblačno 16/7 °C
Pátek Oblačno 15/10 °C
Sobota Polojasno až oblačno s dešťovými přeháňkami 16/10 °C
Neděle Jasno 16/7 °C