Úvod > Obec > Aktuality > "PODĚKOVÁNÍ č.3"

"PODĚKOVÁNÍ č.3"

Tak jsme sotva stihli uklidit skládku na kopci nad Sádkem a už nám další "dobrák, chytrák....."  nebo spíš de...., bl..... nebo něco podobného připravil další překvapení a to skládku o cca 200 m níže směrem k lesu. Zde našel svoje místo stavební odpad, který asi překážel doma a tak mu majitel našel lepší místěčko v přírodě blízko lesa mimo cvrkot civilizace. Co na tom, že to tam nepatří, hlavně že já mám klid a u baráku pořádek. Vypadá to, že díky takovýmto "vyčuránkům" budeme muset opět sáhnout do obecní pokladny a skládku uklidit a zlikvidovat. Postupem času se jeví, že opravená cesta na kopec a pak dál přes les do Telecího která měla usnadnit cestu do přírody nás stála nejen nějaké finance, ale podobným "spoluobčanům"  cesty do přírody za tímto "úklidem" elegantně usnadnili a ulehčili.  Nevíme (nebo pokud někdo ví ať dá vědět) kdo jsi, ale každopadně k tobě putuje "Poděkování č.3 za vzornou péči o přírodu, starost o práci ostatních"(odstraňování a likvidace odpadu) a doufáme, že se Ti krásně spí s pocitem dobře odvedené práce. Jen tak dál "kámo".

20200419_145717.jpg  20200419_145844.jpg  20200419_145818.jpg

Dvořák L., místostarosta obce