Úvod > Obec > Aktuality > DALŠÍ INFORMACE Z OBCE

DALŠÍ INFORMACE Z OBCE

Vážení občané.

Obec Sádek má opět k dispozici látkové ochranné roušky, které přes víkend vyrobily místní obětavé ženy. Také jsme dostali darem látku vhodnou k jejich výrobě.

Ochranné látkové roušky nebo látku k jejich ušití si můžete po dohodě na telefonním  čísle 731 615 236 vyzvednout na obecním úřadě.

Přihlásilo se také několik dobrovolníků, kteří pro vás rádi zajistí nákup potravin a dopravu léků do vašich domovů.

Paní magistra Ludmila Boštíková, která pracuje v poličské lékárně nabízí vyzvednutí léků a jejich dopravu na obecní úřad, kde budete mít možnost si je vyzvednout. Je však třeba e-recept přeposlat na její telefonní číslo, které je 604 578 108 nebo zvolit praktičtější způsob tak, že svého lékaře požádáte, aby e-recept zaslal přímo na shora uvedené číslo paní Boštíkové.

Z důvodu ochrany před šířením nákazy koronaviru vyzýváme občany ke striktnímu dodržování pravidel daných vládními nařízeními. Pro získání informací sledujte také prosím webové stránky obce Sádek www.obecsadek.cz.

V této vážné době buďme prosím  zodpovědní, chovejme se ohleduplně a buďme solidární k lidem, kteří potřebují naši pomoc. Pokud možno se snažme nepodléhat zbytečné panice.

Přeji vám všem klidné dny, stálé zdraví a optimismus do příštích dnů.

Vaše starostka

Sobota Skoro jasno 20/8 °C