Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Úřední deska > Úřední deska - ARCHIV > ÚŘAD pro zastupování státu ........ - údaje o nemovitostech, jejichž vlastníci nebo jiní oprávnění nejsou označeni dostatečně určitě v KN.

ÚŘAD pro zastupování státu ........ - údaje o nemovitostech, jejichž vlastníci nebo jiní oprávnění nejsou označeni dostatečně určitě v KN.Vyvěšeno: 18. 8. 2021
Sejmuto:

 

 

ÚŘAD PRO ZASTUPOVÁNÍ STÁTU VE VĚCECH MAJETKOVÝCH

RAŠÍNOVO NÁBŘEŽÍ 390/42, 128 00 NOVÉ MĚSTO, PRAHA 2

ÚZEMNÍ PRACOVIŠTĚ HRADEC KRÁLOVÉ

ODBOR ODLOUČENÉ PRACOVIŠTĚ SVITAVY, MILADY HORÁKOVÉ 6, 568 26 SVITAVY

 

 Český úřad zeměměřický a katastrální předal v souladu s ustanovením § 64 odst. 2 zákona č. 256/2013 Sb., katastrální zákon, Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (dále jen „Úřad“) údaje o nemovitostech, jejichž vlastníci nebo jiní oprávnění nejsou označeni dostatečně určitě v katastru nemovitostí. Podle ust. § 65 odst. 1 zákona č. 256/2013 Sb. vznikla Úřadu povinnost převzaté údaje vést v evidenci a zveřejnit na svých internetových stránkách způsobem umožňujícím dálkový přístup a zároveň tyto údaje předat obecnímu úřadu obce, na jejímž území se nemovitosti nachází. Obecní úřad má dle ust. § 65 odst. 2 zákona č. 256/2013 Sb. povinnost převzaté údaje zveřejnit na úřední desce, a to po celou dobu až do obdržení dalšího aktualizovaného seznamu nemovitostí s nedostatečně identifikovaným vlastníkem. S ohledem na výše uvedené zasíláme přílohou ke zveřejnění na úřední desce převzaté údaje o nemovitostech s nedostatečně identifikovaným vlastníkem se stavem ke dni 1. 2. 2022, které se nacházejí na území Vaší obce. Seznam nemovitostí s nedostatečně identifikovaným vlastníkem, zveřejněný na webových stránkách Úřadu spolu s výzvou a informací pro občany:https://www.uzsvm.cz/nedostatecne-urcite-identifikovani-vlastnici-up-hradec-kralove, v třídění podle Územních pracovišť „Úřadu“ a okresů, bude nadále pravidelně pololetně aktualizován.

 

 

V případě dotazů se na nás kdykoliv obraťte.

S pozdravem Mgr. Petr Hála, ředitel odboru Odloučené pracoviště Svitavy

 

Přílohy: Seznam nemovitostí

Přílohy:


Zpět na přehled
Naposledy změněno: 18. 02. 2022 8:14