Úvod > Obec > Aktuality > Výstavba domu s pečovatelskými byty v Sádku - informace

Výstavba domu s pečovatelskými byty v Sádku - informace

Výstavba domu s pečovatelskými byty v Sádku

V Sádku v lokalitě „U Červených“ zahájil Svazek obcí AZASS výstavbu domu s pečovatelskými byty.

V prvním podlaží objektu vzniknou čtyři bytové jednotky (tzv. pečovatelské byty) o velikosti 1+kk, v druhém podlaží dva byty pro sociální bydlení o velikosti 2+kk a provozní zázemí pro zaměstnance pečovatelské služby.

Projekt „Pečovatelské byty Sádek“ je spolufinancován z prostředků Ministerstva pro místní rozvoj ČR – programu „Podpora bydlení“, dotačního titulu „Pečovatelské byty“. Projekt „Provozní zázemí pečovatelské služby Sádek" je spolufinancován Evropskou unií prostřednictvím Evropského fondu pro regionální rozvoj a státním rozpočtem.

Pro informaci stavební plány 1 NP, 2 NP a Pohledy

00_SADEK - ROZDELENI PROSTORU - 1.NP.pdf