Úvod > Obec > Aktuality > Tříkrálová sbírka 2022 - poděkování, výsledek, foto

Tříkrálová sbírka 2022 - poděkování, výsledek, foto

Vážení a milí dárci TŘÍKRÁLOVÉ SBÍRKY 2022,

Vám všem patří naše veliké poděkování za Vaši účast v letošní sbírkové tradici a za Vaše štědré darování. Velice si toho vážíme. Díky Vašim darům budeme moci uskutečnit letošní tříkrálový záměr a posílit tak především službu Domácího hospice sv. Michaela a službu Otevřených dveří, která se věnuje lidem s duševním onemocněním.

Tříkrálová sbírka i letos utvrzuje v přesvědčení, že všude tam, kde je člověk, je místo pro dobrý čin. Obnovená tříkrálová tradice již má za sebou přece jen už nějaký ten rok a společně tak můžeme být svědky úžasné skutečnosti, a sice, že dobrá myšlenka a dobrý skutek spouští řetězovou reakci dobrých myšlenek a dobrých skutků. A tohoto řetězu jste Vy všichni neodmyslitelnou součástí. Děkujeme Vám. Opatrujte se v Sádku ve zdraví a dobré pohodě. S úctou Vaše Oblastní charita Polička.“

K poděkování se připojuje i starostka a zastupitelé obce Sádek.

Tisk na celou obrazovku.jpgIMG_0090.JPG

Středa Skoro jasno 21/10 °C