Změna velikosti písma

Fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > SÁDEK MÝMA OČIMA

SÁDEK MÝMA OČIMASádek mýma očima. – Je na čase vyhodnocovat

Na začátku mě dovolte poděkovat všem dětem, které se do této naší soutěže zapojily a odevzdaly svoje výtvory, které nás mile potěšily.

Do uzávěrky naší výzvy se nám nakonec sešlo pouze 27 obrázků. Tyto obrázky namalovalo 23 dětí (4 dětí namalovaly obrázky 2). Z těchto 23 dětí bylo pouze 19 ze Sádku a ostatní 4 z Kamence a jiných obcí. Na to, že je v naší obci celkem 93 dětí ve věku 4-15 let je zapojení se pouze 19 dětí tak trochu velké zklamání.

Výsledek je takový, jaký je. Samotné děti za to asi nemohou, moje „poděkování“ patří především rodičům, kteří se dle nás na to tak trochu vyflákli a ukázali zájem o dění v obci v tom opravdovém světle, což je o to ještě horší zjištění.

Pro příklad, že když dva dělají totéž, není to totéž, uvádím akci ze sousední obce Telecí, kde v souvislosti s účastí obce v soutěži o strom roku byla pod patronací školy uspořádána podobná akce. Ovšem výsledek je 93 obrázků zpívající Lukásovy lípy.  Telecí - Lukásova lípa.jpg

 

Předpokládaný kalendář obce s výtvory děti nebude, ledaže bychom rok ukončili již v červenci.

Dosti ale nářků, realita u nás v Sádku je prostě taková.

Všem dětem, kteří svým krásným výtvorům věnovaly čas a své umění moc, moc, moc děkujeme vybírat nejlepší výtvory vzhledem k malému počtu sice nebudeme, ale všechny výtvarníky odměníme něčím, co by jim připomnělo jejich snahu a chuť něco hezkého dokázat.

 

Teď plníme jeden ze slibů a níže zveřejňujeme výtvory našich dětí, a ještě jednou velké díky všem malým výtvarníkům., Malou výstavku umístíme rovněž do vývěsních skříněk u autobusové zastávky u školy.

Dvořák L., místostarosta obce


Počasí

Sobota Skoro jasno 22/14 °C
Neděle Oblačno 23/10 °C
Pondělí Oblačno 22/15 °C
Úterý Zataženo 19/14 °C