Úvod > Obec > Aktuality > Pečovatelský dům SÁDEK - obsazení zájemci

Datum konání:
5.9.2019

Dobrý den, paní starostko,

děkuji za zveřejnění našeho letáku a ceníku na Vašem webu. Tímto Vás chci informovat o aktuálním stavu zájemců o toto bydlení. Oslovili jsme poskytovatele sociálních služeb, obvodní lékaře, všechny starosty Svazku obcí AZASS, OSVZ (Polička, Litomyšl, Svitavy), farnosti, Úřady práce, atp…

Vedeme evidenci žadatelů o byt v pečovatelském domku. Rozesílali jsme těmto žadatelům formulář k vyplnění. Jedná se o Žádost o uzavření nájemní smlouvy na byt v pečovatelském domku, který zasílám v příloze. Jakmile se objeví zájemce, prosím o předání tohoto formuláře.

Zájemce může tento vyplněný formulář zaslat v elektronické podobě na e-mail (skalova.azass@tiscali.cz, martinkova.azass@tiscali.cz), může ho zaslat poštou na adresu: Svazek obcí AZASS, Administrativní oddělení - budova E, Zdeňka Martinková, Eimova 294, 572 01 Polička nebo na tuto adresu donést osobně. Pokud by byl nějaký problém s vyplňováním nebo by si zájemce nevěděl rady, může formulář vyplnit s námi v kanceláři nebo se nám může telefonicky ozvat na tel. č. 605 459 830.

Zdeňka Martinková

Administrativní pracovnice

martinkova.azass@tiscali.cz

+420 732 453 019