Úvod > Obec > Aktuality > OČKOVACÍ CENTRUM POLIČKA JORDÁN

OČKOVACÍ CENTRUM POLIČKA JORDÁN

Vážení spoluobčané,

v reakci na informace uveřejněné v regionálních médiích a na to navazující četné dotazy uvádíme, že očkovací místo v Domě Jordán bude standardně v provozu pro registrované zájemce i v následujících týdnech. Všichni již zaregistrování pro  první dávku a samozřejmě všichni s termínem pro dávku druhou budou standardně obslouženi v očkovacím místě v oznámených termínech a časech. V omezené míře odpovídající poptávce jsou ještě otevírány nové termíny pro první dávky tak, abychom i tyto čerstvé zájemce mohli oočkovat podruhé v průběhu měsíce září, kdy počítáme s postupným útlumem a případným ukončením činnosti tohoto místa.

Pokud máte zájem, neváhejte, zaregistrujte se a využijte očkovacího místa v Poličce !

Město Polička a Poličská nemocnice, s.r.o.

Pátek Zataženo 18/14 °C
Sobota Skoro jasno 22/13 °C