Úvod > Obec > Aktuality > Oblastní charita Polička - videopoděkování TKS + Běžíme srdcem pro hospic

Oblastní charita Polička - videopoděkování TKS + Běžíme srdcem pro hospic

Vážená paní starostko, vážený pane starosto,

srdečně Vás zdravím z Oblastní charity v Poličce a přeji Vám pěkný den.

Sice již s odstupem, ale krátce bychom se ještě rádi vrátili k Tříkrálové sbírce 2021, v níž jste nám byli všichni svou spoluprací a podporou úžasným způsobem nakloněni a my si toho velice vážíme. Proto jsme zpracovali krátké poděkování do videa, které nabízíme ke shlédnutí, najdete-li ve svém pracovním vytížení pět minutek času, nahlédněte :-)

Snažili jsme se v něm vystihnout vše, co nás letošním netradičním ročníkem provázelo – nadšení, práce, radost, přízeň lidí i počasí …   Moc bychom stáli i o to, aby se poděkování dostalo i k široké veřejnosti, která se svými dary na výsledku sbírky svůj jednotlivý a jedinečný podíl. Přikládám proto letáček – upoutávku s prosbou, zda by bylo možné ho umístit do obecních vývěsek a případně dát i na obecní webové stránky. Verze on-line koledy je aktivní ještě do posledního dubna a v tuto chvíli Vám můžeme podat velice dobrou zprávu, že současný celkový aktuální výsledek pro poličskou (a tedy i Vaši) Charitu je 732.453,- Kč.

Dovoluji si přiložit také plakát „běhu pro hospic“ a samozřejmě Vás i občany Vaší obce srdečně přizvat k jarní pohybové, radostné aktivitě. Můžete se jí zúčastnit soutěžním během, během na pohodu, vycházkovou chůzí (i s pejskem či kočárkem) – hlavní punkt účasti však tkví v tom, že opět společně pomůžeme dobré věci a zúčastníme se především srdcem, ať už jsou naše sportovní výkony jakékoli. Pokud Vás mohu požádat i v této záležitosti o spolupráci – a tedy zveřejnění plakátu na webu a obecních vývěskách, budeme velice rádi a děkujeme. Výlep na plakátovací plochy zajistíme.

VŠICHNI JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI. BUDEME SE TĚŠIT NA HOJNOU ÚČAST A PŘEJEME Z ABSOLVOVÁNÍ AKCE HEZKÉ DOJMY, RADOSTNÉ ZÁŽITKY A DOBRÝ POCIT.

Pevné zdraví, vše dobré, přízeň jarního slunce a mnoho sil do dalších dnů

Vám za OCHP přeje

Marcela Vraspírová

Pro zaslání podpory je možné využít přiloženého QR kódu. Děkujeme Vám.

Více informací o naší veřejné sbírce se dozvíte na:

20. ročník Benefičního koncertu ve prospěch

Domácího hospice sv. Michaela můžete shlédnout na:  www.charitapolicka.cz

Běh pro hospic - plakát-1.jpg

Pondělí Oblačno až zataženo s občasným deštěm 11/5 °C