Výsledky mladších a starších žáků za soutěžní rok 2012/2013

V letošním soutěžním roce byly závody v hasičském sportu už druhým rokem zahrnuty do Okresní ligy mládeže okresu Svitavy. Novinkou této sezóny bylo ovšem, že vítěz Okresní ligy okresu Svitavy se zúčastnil Superpoháru Pardubického kraje pod záštitou hejtmana Pardubického kraje pana JUDr. Martina Netolického. V Superpoháru se utkala vítězná družstva okresních lig všech 4 okresů Pardubického kraje a to v kategorii mladší žáci, starší žáci, muži, ženy.

V letošním roce mladší i starší žáci zažili po dlouhých 10 letech jaké to je závodit na domácí půdě a to ještě k tomu v tom nejdůležitějším závodě jako je Okresní kolo hry Plamen. Nyní přistoupíme ke krátkému zhodnocení výsledků sezóny.

Mladší i starší žáci v této sezóně podali výborné výsledky.

Mladší žáci se v letošním roce zúčastnili 7 závodů Okresní ligy, starší žáci se zúčastnili 4 závodů.

Sádek "A" nenašel v okresní lize konkurenci a tak se zúčastnil
Superpoháru hejtmana Pardubického kraje, který se konal opět doma v Sádku.
Mladší žáci v závodech okresní ligy v požárním sportu se zúčastnili všech 7 závodů okresní ligy a nasbírali plný počet bodů tedy 100.
Ve všech důležitých závodech sezóny předveli, že útok mají opravdu dobře natrénovaný a pouze s jedním zaváháním, vždy obsadili v této disciplýně 1. místo a mohou se chlubit titulem VÍTĚŽ  OKRESNÍ LIGY MLÁDEŽE V POŽÁRNÍM SPORTU v roce 2013.

Zde mladší žáci po ne příliš vydařeném prvním pokusu, předvedli, že útok mají opravdu natrénovaný a umístili se na krásném 3. místě.