Drobečková navigace

Úvodní Stránka > Městská Liga > Reportáže z utkání > SK Sádek x Telecí

SK SÁDEK : TELECÍ

3:4

Sousední vesnice Telecí,byla dalším našim soupeřem v MHL. Začátek našim hráčům vyšel znamenitě,a skóre zápasu po přihrávce Pospíšila otevřel Luboš Popelka.Z vedení jsme se radovali přesně 4 minutky.To proměnil soupeř únik 2-1,a bylo vyrovnáno.V čase 9,24 přichází další potrestání naši špatné hry,a soupeř otáčí skóre zápasu.Naše hra je nepřesná,chybí přesná přihrávka,a když se dostaneme na dostřel branky,tak je tam připravený brankář Kučera. Úvod druhé časti opět super. V čase 0,44 po přihrávce Stočka vyrovnává Kabelka.Poté ale zase bída.Nic nezměnila ani naše přesilovka v čase 4,05.Při vyloučení našeho hráče Nováka se ani soupeř moc nepředvedl,a tak se pokračovalo,za nerozhodného stavu.Na tom nic nezměnila ani minuta naší přesilovky v závěru třetiny. Třetí třetinu jsme zahájili minutovou přesilovkou, a několika změnami v sestavě.Do hry nenastoupil pro zranění Jirka Nykl,do útoku se přesunul Kabelka,a v obraně nastoupil Hrnčíř. Početní výhoda zůstala přesto nevyužita.V čase 1,29jsme se museli bránit při vyloučení Radiměřského. Další komplikace přichází v čase 6,51,kdy jde soupeř znovu do vedení.Šance na vyrovnání hatí vyloučení Hrnčíře v10 minutě zápasu.Dalším vyloučeným je tentokrát v čase 16,47 hráč soupeře,takže se naskýtá jedna z posledních šancí ještě něco udělat s nepříznivým stavem.Bereme oddychový čas na krátkou poradu,a zkusíme hru bez brankáře.Po ztrátě kotouče v útočném pásmu se puku zmocňuje soupeř,a pojišťuje své vedení.Konečný účet zápasu podtrhuje minutu před koncem zápasu Mešťan,po přihrávce Pospíšila. Stav 3-4 pro Telecí si asi nikdo ani ve snu před zápasem nepředstavoval,ale stalo se.Zápas jsme absolutně nezvládli.Chvílemi to vypadalo,že si hráči myslí,že se soupeř porazí sám.Sport  sice o prohrách a vítězstvích je,ale když se prohraje,tak by měl mít každý dojem,že udělal vše proto,aby se vyhrálo.Toto ale nikoho z vás dnes nemůže ani napadnout. Příští zápas, takto odfláknutý,by Jedlová určitě ztrestala ještě výraznějším rozdílem skóre.Bylo by dobré zapátrat v paměti,za jakého nasazení se odehrály zápasy s Rybnou,nebo Pomezím.