Úvodní Stránka > Městská Liga > Reportáže z utkání > SK Sádek x Bystré

Sestava:

Brankář: Coufal

Obrana: Kvapil,Hrnčíř, Haupt, Findejs.

Útok. Kosour,Nykl,Radiměřský,Mešťan,Popelka L.,Pospíšil,Dvořák,Hetmánek,Brůžek.

Branky: Kosour (Hrnčíř),Radiměřský (Kosour),Haupt (Dvořák),Nykl (Kosour), Haupt (Popelka), Radiměřský (Haupt), Radiměřský (Nykl), Nykl (Kosour).

Vyloučení: Kvapil,Dvořák,Hrnčíř, Haupt

V dalším kole MHL jsme změřili svoje síly s týmem z Bystrého. Do zápasu jsme chtěli vstoupit aktivně a s dobrým pohybem nepustit soupeře k puku. Rychlá branka na sebe nenechala dlouho čekat. V čase 3:24, po akci Hrnčíře střílí úvodní branku zápasu  Kosour.  Ve čtyřech se bráníme v čase 4:49, když za krosček putuje na trestnou lavici Kvapil. Oslabení však zvládáme na jedničku přesilovku  ubráníme. Čas 7:15  a  Sádek zvyšuje na 2:0. Branku vstřelil Radiměřský po asistenci Kosoura. Na 3:0 zvyšujeme v čase 12:10. Centr třetího útoku Dvořák vyhrává bully a od modré vše propálí Haupt. Hru v oslabení musíme zvládnout v čase 12:56, kdy si jde na dvě minuty odpočinout za hákování Dvořák. Početní výhoda soupeře však končí v čase 13:20 kdy je za sekání vyloučen  jeden z  Bysterských hráčů. Hra tedy pokračovala ve čtyřech na obou stranách. 14:59 máme možnost krátké přesilovky ale  nevyužíváme ji, a tak třetina končí stavem 3:0 v náš prospěch. Druhou třetinu zahajujeme zase velkým náporem na soupeřovu bránu. Šance však zahazujeme  jednu za druhou. Na další změnu stavu si diváci musejí počkat až do času 26:46. To po akci Kosoura  doráží do soupeřovi brány náš čtvrtý gol Nykl. V čase 28:30 za nedovolené bránění  odjíždí na trestnou  Hrnčíř. Přesilová hra soupeře však trvá jen něco málo přes minutu  protože v čase 29:40 usedá za podražení na trestnou Bysterský hráč.  Aby mu tam nebylo smutno, tak ho 40 sekund následuje další Bysterák a my máme možnost hrát přesilovku 4 na 3,  následně pak 5 na 3. Nic neponecháme náhodě a početní výhodu dvou mužů v poli využíváme v čase 30:34. Autorem branky je Radiměřský, který dorazil  střelu Haupta. Trest za střídačku dostáváme v čase 33:53. Dvě minuty jde odsedět Hejtmánek. Paradoxem je, že v tomto oslabení  jsme měli puk na hokejce více my,  jak náš soupeř a tak o nějakém zkorigování  stavu nemohla být ani řeč. Včase 35:36 jde na trestnou opět Bysterský hráč za sekání a my  tak budeme mít možnost zahájit třetí třetinu početní výhodou. Přesilovku využijeme v čase 37:11. Střelcem branky je Haupt a asistentem  Popelka Luboš. Svůj První  hattrick v Sádeckém dresu Završuje v čase 48:38 Radiměřský . Asistoval mu Nykl. 48:59 vyloučen je další Bysterský  hokejista. Ani on si však celé dvě minuty neodsedí. Brankou ho  na ledovou plochu pouští Nykl po asistenci Kosoura. Stavem 8:0 v náš prospěch končí i třetí třetina. Na závěr  bych už dodal, že Sádek si Výhru jasně zasloužil, protože byl po celých 54 minut jasně lepším týmem.