Úvodní Stránka > Městská Liga > Reportáže z utkání > SK Sádek x Pomezí

2:5

Brankař : Kvapil

Obrana : Findejs,Kvapil,Vašátko,Popelka Dan,Kabelka,Haupt

Útok : Stoček,Imramovský,Radiměřský,Nykl,Popelka,Mešťan,Pospíšil,Fenyk

Utkání s prvním týmem tabulky sliboval pěknou podívanou,a tak se hrálo před pěknou diváckou kulisou.Fanoušci obou týmů dorazily v hojném počtu,a tak se soupeřilo jak na ledě, tak i v hledišti. Hned od prvního vhazování ale soupeř naznačil, že chce odčinit krutou porážku z prvního kola soutěže. Příslibem k vyrovnání obrazu hry nám mohlo být vyloučení hráče Pomezí. Přesilovku jsme ale odehráli hodně špatně, a navíc se soupeř ujal v oslabení vedení v čase 2,32. Soupeř dobře bruslí, dobře se mu daří obsazovat naše hráče, a vyráží do rychlých brejků. Další naše komplikace přichází v čase 11,40,kdy náš brankař kapituluje po druhé. Osobní trest na deset minut pro Imramovského v čase 15,49 nám komplikuje složení prvního útoku. Zbytečné oslabení týmu za řeči na adresu rozhodčího. V  čase 18,00 odchází na trestnou Haupt, a tak druhou třetinu zahájíme v oslabení. Tuto přesilovku soupeř nevyužil, ale je zde další naše vyloučení v čase 4,47. Za podražení je vyloučen Meš´tan .Po půl minutě hry odchází na trestnou Vašátko,a tak se soupeři nabízí hra 5-3 .Dvojité oslabení jsme ubránili,ale při hře 5-4 inkasujeme potřetí,když k návratu našeho hráče zbývalo dvacet vteřin.Hraje se rychlý hokej,s šancemi i na naší straně, ale nedaří se nám překonat brankaře Škodu. Po samostatné akci se konečně prosazuje v čase 14,09 Imramovský. Začínáme mít více šancí my, ale přichází další naše vyloučení.V čase 14,41 je po nezaviněné srážce s protihráčem vyloučen Luboš Popelka na 4 minuty.Úspěšně bráníme oslabení, dostáváme se i k ohrožování brankaře soupeře,a po dvou minutách je vyloučen hráč Pomezí za zdržování hry.Hru 4-4 zvládáme lépe,a v čase 17,56 po spolupráci se Stočkem střílí kontaktní gól Nykl. Soupeř je pod naším tlakem,a je škoda,že končí třetina.

Do závěrečné části nastupujeme s odhodlání otočit skóre zápasu.V první minutě je vyloučen hráč Pomezí, ale po minutě hry inkasujeme dnes již podruhé při oslabení soupeře. Velmi laciný gól v naší bráně nám ale sebral vítr z plachet. Další komplikací je vyloučení Kabelky v čase 4,29.Tuto přesilovku soupeř nevyužil,ale soustředí se na bránění svého náskoku.Náskok zvyšuje v 8 minutě,a stav 5-2 se nám již nepodaří dorovnat.Dvouminutové vyloučení soupeř ubránil od jedenácté minuty,a poté si v poklidu dokráčel pro zasloužené vítězství. Dva obdržené góly při naších přesilovkách není dobrá vizitka. Není to ale pouze vinou našich obránců,ale i útočníci musí vypomoci s touto činností.