Drobečková navigace

Úvodní Stránka > Městská Liga > Reportáže z utkání > SK Sádek x Betlém

Betlém : Sádek 6 : 5 po sn.

Utkání o průběžné druhé místo v tabulce jsme začali mírnou převahou,a několikrát prověřili pozornost soupeřova brankaře.Po chybné rozehrávce čase 3,28 to byl ale náš brankař,který lovil puk ze své sítě.Vyrovnání se dočkáváme ještě v téže minutě.Po přihrávce Kabelky je šťastným střelcem Stoček.Naše mírná převaha z úvodu ale vyšuměla,hra se vyrovnala.Našim se nedařila rozehrávka,kterou nám soupeř kazil napadáním ve středním pásmu.V závěru třetiny jde soupeř znovu do vedení.Nám se ale nedaří najít odpověď, atak po první třetině prohráváme 2:1.                                       Druhá třetina pokračuje ve stejném obrazu hry,nic nevychází.Soupeř dobře brání,a když něco projde,tak trefíme brankaře.Nadějí na vyrovnání je pro nás přesilovka od času 5,20.Trest za zdržování zůstal nepotrestán,a tak stále taháme za kratší konec.Přichází další vyloučení soupeř,a nám se konečně daří vyrovnat.Po přihrávce Imramovského se do listiny střelců opět zapisuje Stoček.Za pár ostřejších titulů, na adresu rozhodčího odchází další hráč soupeře na trestnou lavici.Půlminuta přesilovky uplynula,a odchází na trestnou Kabelka. Dvě minutky vyfasoval za herecký výkon Vápeníka. Hra 4-4 pokračuje opět půl minuty,a v čase13,05 si jde sednout na trestnou Vašátko,a v 13,33 je vyloučen další náš obránce Hrnčíř.Čtyři vteřiny stačily,a prohráváme.Pokračujeme ale stále pouze ve třech,a v čase 13,56 inkasujeme podruhé.Tak to byla minuta hry ,vše je jinak. Ještě že se nám daří dohrát druhou třetinu již bez inkasované branky.                                                                                   Do třetí třetiny nastupujeme s odhodláním ještě něco udělat s výsledkem.Po další naši chybné rozehrávce ale inkasujeme v čase 0,24 další branku.Za vzájemné pošťuchování odchází na trestnou Stoček,takže se bude pokračovat ve čtyřech na obou stranách.Většího prostoru využíváme,a po přihrávce Imramovského snižuje na 5-3 Radiměřský.Další naše komplikace přichází,když po našem faulu je nařízeno trestné střílení.Náš brankař ale vše vyřešil,a tak ještě je nějaká šance.Kontaktní gól po přihrávce Strnada střílí v čase 10,23 Nykl.Máme více ze hry,a vyrovnání je na spadnutí.Bereme oddychový čas, a z následujícího protiútoku,po samostatné akci vyrovnává Hrnčíř v čase 16,56.Uf to byl závěr. Z naší strany povedená třetina,a rozhodnou nájezdy.Po třech nájezdech je to 1-1.Stoček nájezd neproměnil,zato Vápeník se tentokrát nemýlil,ale přesto dobrá práce chlapci.