Úvodní Stránka > Městská Liga > Reportáže z utkání > SK Sádek x THT

SK Sádek x THT

5  : 0

(2:0,2:0,1:0)

Tak mám zase popsaný kus papíru, tak nezbývá, než to nějak dát dohromady. Máme odehraný zápas osmého kola a soupeřem nám byl tým THT. Naši hráči začali utkání v poněkud vlažném tempu, a tak jsme se často dostávali pod tlak. Ve druhé minutě zápasu byl vyloučen Pepíno na dvě minuty. Toto oslabení se nám podařilo ubránit, ale ani poté se nám nedařilo vyrovnat hru. Na začátku osmé minuty byl vyloučen další náš hráč Honza Brůžek. Po tomto oslabení jsme se dočkali i my početní výhody, a tak byla naděje na vylepšení naší hry. Toto se také stalo, a když už se chystal hráč THT vrátit na led, tak vstřelil první gól zápasu Kosi po přihrávce Findi. Od těchto chvil naši hráči hru lepším pohybem vyrovnali. Další trefa do černého přišla po přihrávce Víti Vondráčka v čase 16:25, když se trefil Nyklas. Do druhé třetiny jsme už vstoupili jako lepší celek na hřišti a vytvářeli si dobré příležitosti ke zvýšení náskoku. To se podařilo v čase 5:05, když po střele Máze výborně zakryl výhled brankáři Luboš Popelka a puk proletěl až do sítě THT. Krátce poté byl vyloučen hráč THT. Naše přesilovka ale trvale pouze osm vteřin a byl vyloučen Pepíno. Pokračovalo se tedy na obou stranách ve čtyřech a na tomto počtu hráčů nic nezměnilo ani vyloučení po jednom hráči na obou stranách za vzájemnou menší potyčku. Z naší strany byl vyloučen Honza Brůžek. Soupeř v těchto chvílích působil dost bezradně a také podrážděně. Další změna skore přišla v čase 13:15, když po přihrávce Nyklase zvyšoval na 0-4 Strny. Od čtrnácté minuty jsme si mohli zahrát další přesilovku.Ta ale trvala pouze minutu, protože byl vyloučen trochu přísně Nyklas. Po čtyřiceti vteřinách byl vyloučen Pepíno, a tak se soupeři naskytla jedinečná příležitost ještě s výsledkem něco udělat. Proti tomu ale byl jednoznačně náš brankař Víťa Mach, když se blýskl několika výbornými zákroky. Bylo moc důležité, že se nám podařilo ubránit více jak minutové oslabení pěti proti třem a odcházeli jsme do kabin s tak pěkným náskokem. Nástup do třetí časti hry nám opět vyšel, neboť hned v první minutě po přihrávce Kosiho zvýšil na 0-5 Pepíno. Ani toto ještě soupeře nepoložilo, a tak se stále snažil ohrožovat našeho zatím bezchybného brankaře. Naši hráli v těchto chvílích velice zodpovědně a snažili se udržet čisté konto pro našeho gólmana. Toto ale mohlo pokazit ještě jedno naše vyloučení v čase 14:44, když byl vyloučen Honza Procházka. Naši hráči toto oslabení opět odehráli zodpovědně a závěr třetiny jsme si mohli zahrát přesilovku my. Ani tato početní výhoda nebyla využita takže na výsledku 0:5 se již nic nezměnilo. Nebývá zvykem, že bychom někoho po zápase vyzdvihovali, ale dnes uděláme výjimku, protože je potřeba vyzdvihnout výkon našeho gólmana Víti Macha, neboť nás v zápase několikrát podržel pěknými zákroky.
Protože se již do vánočních svátku nesejdeme, chtěli bychom touto cestou popřát všem hráčům, fanouškům, sponzorům klidné a spokojené prožití svátků vánočních.