Úvodní Stránka > Městská Liga > Reportáže z utkání > Pomezí x SK Sádek

(3:1, 2:0, 3:1)

Sestava SK Sádek: Coufal - Kvapil, Haupt, Procházka, Findejs, Procházka I., Nunvář M. - Hejtmánek, Nykl, Vondráček, Jílek, Mešťan, Dvořák, Brůžek, Nunvář Z., Filipi, Bednář

Branky SK Sádek: 7:05 Hejtmánek (Vondráček) ; 41:57 Jílek (Hejtmánek)

Vyloučení SK Sádek: žádné

Zápas pro nás nezačal nejlépe, protože již ve 2. minutě jme prohrávali  0 : 1. Po pěkné akci Víti Vondráčka s Pavlem Hejtmánkem, druhý jmenovaný srovnal skóre na 1 : 1. A to bylo z naší strany na delší dobu vše, co jsme dokázali v útočném pásmu soupeře vytvořit. Soupeř nás stále mačkal v obraném pásmu a tak docházelo k chybám naší obrany. Ve 13.  minutě  jsme inkasovali další branku. O 2 minuty později to již bylo 3 : 1. Někteří naši útočníci stále zapomínají na to, že je potřeba se také vracet a nenechávat neobsazené hráče v našem obranném pásmu. Výsledkem 1 : 3 skončila první třetina utkání. Kdo si sliboval od druhé třetiny obrat k lepší hře od sádeckých  borců byl zklamán. Druhá třetina bylo to nejhorší co jsme  za sobotní večer předvedli. A tak svítilo na světelné tabuli po druhé třetině nelichotivé skóre 1 : 5. Ve 3. třetině jsme „stáhli“ hru na dvě formace. Obraz hry se vyrovnal ale po chybě jsme opět inkasovali. Ve 42. minutě po přihrávce Pavla Hejtmánka snížil Tomáš Jílek na 2 : 6. Stále jsme se dostávali do slibných šancí, ale chybělo nám potřebné štěstíčko ke vstřelení branky. V těchto chvílích jsme byli lepším mužstvem na hřišti. Vynutili jsme si několik přesilovek, ale ani to nevedlo ke vstřelení gólu. Naopak soupeř ve vlastním oslabení během dvou minut 2x skóroval a tím nás dorazil. Jinak, jak již bylo napsáno v diskuzi, konečný výsledek až tak úplně neodpovídá předvedené hře. Je zapotřebí vzít si ponaučení a jít dále - je přece teprve začátek sezóny. Dobrým příslibem do dalších utkání je to, že jsme nebyli za celý zapas ani jednou vyloučení. Velký dík patří našim fanouškům, byli opět SUPER a doufám, že nás přijdou podpořit i v našem dalším ligovém utkání s Jimramovem, které se koná již tuto neděli od 19:45 hod.