Úvodní Stránka > Městská Liga > Reportáže z utkání > SK Sádek x HC Jedlová

SK Sádek : Jedlová

3  :   2

Branky: Imramovský (Hrnčíř), Strnad (Nykl)

Vyloučení : Dvořák, Stoček, Hrnčíř, 2x Haupt, Strnad, navíc Imramovský 10 min osobní trest.

Po posvíceneckém hodování jsme dorazili podpořit naše hráče,kterým byl soupeřem letos ještě neporažený tým Jedlové.                                                                                                   Začátek utkání vyšel výborně naši druhé formaci,když hned svůj první pobyt na ledě mohli oslavit gól.Po přihrávce Nykla, rozvlnil síť soupeře ve druhé minutě zápasu Luboš Popelka.Od prvních minut jsme si vytvářeli spoustu šancí,naše hra vycházela z dobře zajištěné obrany,a tím se soupeř nedostával k ohrožení našeho brankaře.Další veselí v našem táboře nastalo v 16 minutě.Náš první útok zúročil dobrý pohyb,a po přihrávce Imramovského,zvýšil na 2-0 Stoček.Soupeř ale půl minuty před závěrem první třetiny,po zaváhání do této doby dobře hrající obrany,střílí kontaktní gól.   Druhou třetinu zahajujeme vyloučením Hrnčíře na 2 minuty.Toto oslabení jsme ubránili,ale soupeř se v této části již častěji dostával do našeho obraného pásma,a tak musel také něco ze svého umění předvést náš brankář.První přesilovku v zápase jsme si zahráli od 13 minuty.Naši ztrátu kotouče, v útočném pásmu ale soupeř pohotově trestá,a vyrovnává skóre zápasu.Další vyloučení soupeře v čase 16,54 nám dává šanci strhnout vedení na naší stranu. Po půl minutě hry odchází další hráč na trestnou,a tak to můžeme vyzkoušet pět proti třem.Tato početní výhoda ale trvala pouze 20 vteřin,a na trestnou odchází Stoček.                                                                                                       Závěrečnou část zahajujeme přesilovkou 4-3,ale soupeř toto oslabení zvládl,a tak přetahovaná pokračuje za nerozhodnutého stavu.Další přesilovku hrajeme od 6 minuty třetí třetiny,ale stále se nedaří překonat brankaře Jedlové.Ani další vyloučení v čase 7,23 se nám nedaří potrestat.Přesilovka 5-3 končí časem7,48,když je vyloučen na 2 minuty Hrnčíř.Po krátké přesilovce se pokračuje ve čtyřech na obou stranách.Ani tato herní varianta gól nepřinesla.Krátkou radost pro naše fanoušky přináší 12 minuta,když se zavlnila síť soupeřovy branky,kotouč ale pravděpodobně v bráně nebyl,takže zase žádná změna skóre.Pro uplynutí časového limitu, je zápas předčasně ukončen,a čekají nás samostatné nájezdy.První nájezd neproměnil hráč Jedlové,ani náš Vašátko.Druhou sérii soupeř opět neproměnil,ale náš hráč Novák se nemýlil,a tak posílá náš tým do vedení.Soupeř neproměnil ani třetí nájezd,a tak můžeme slavit naše vítězství. Dneska to byla pánové jiná káva,ale pozor!!!! Ve čtvrtek na nás čekají Nyklovice,sice letos ještě nebodovali,ale mi máme čtvrteční zápasy bídné,tak to napravme!!!!!