Změna velikosti písma

Fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Úřední deska > ÚŘAD pro zastupování státu ........ - údaje o nemovitostech, jejichž vlastníci nebo jiní oprávnění nejsou označeni dostatečněurčitě v KN.

ÚŘAD pro zastupování státu ........ - údaje o nemovitostech, jejichž vlastníci nebo jiní oprávnění nejsou označeni dostatečněurčitě v KN.Vyvěšeno: 3. 3. 2020
Sejmuto:

 

 

ÚŘAD PRO ZASTUPOVÁNÍ STÁTU VE VĚCECH MAJETKOVÝCH

RAŠÍNOVO NÁBŘEŽÍ 390/42, 128 00 NOVÉ MĚSTO, PRAHA 2

ÚZEMNÍ PRACOVIŠTĚ HRADEC KRÁLOVÉ

ODBOR ODLOUČENÉ PRACOVIŠTĚ SVITAVY, MILADY HORÁKOVÉ 6, 568 26 SVITAVY

 

Český úřad zeměměřický a katastrální předal v souladu s ustanovením § 64 odst. 2 zákona č. 256/2013 Sb., katastrální zákon, Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (dále jen „Úřad“) údaje o nemovitostech, jejichž vlastníci nebo jiní oprávnění nejsou označeni dostatečně určitě v katastru nemovitostí.

Podle ust. § 65 odst. 1 zákona č. 256/2013 Sb. vznikla Úřadu povinnost převzaté údaje vést v evidenci a zveřejnit na svých internetových stránkách způsobem umožňujícím dálkový přístup a zároveň tyto údaje předat obecnímu úřadu obce, na jejímž území se nemovitosti nachází.

Obecní úřad má dle ust. § 65 odst. 2 zákona č. 256/2013 Sb. povinnost převzaté údaje zveřejnit na úředn ídesce, a to po celou dobu až do obdržení dalšího aktualizovaného seznamu nemovitostí s nedostatečně identifikovaným vlastníkem.

S ohledem na výše uvedené zasíláme přílohou ke zveřejnění na úřední desce převzaté údaje o nemovitostech s nedostatečně identifikovaným vlastníkem se stavem ke dni 1. 2. 2020, které se nacházejí na území obce Sádek.

Seznam nemovitostí s nedostatečně identifikovaným vlastníkem, zveřejněný na webových stránkách Úřadu spolu s výzvou a informací pro občany:https://www.uzsvm.cz/up-hradec-kralove-2150-0-85/, v třídění podle Územních pracovišť„Úřadu“ a okresů, bude nadále pravidelně pololetně aktualizován.

 

V případědotazů se na nás kdykoliv obraťte.

S pozdravem Mgr. Petr Hála, ředitel odboru Odloučenépracoviště Svitavy

 

Přílohy: Seznam nemovitostí

Přílohy:


Zpět na přehled
Naposledy změněno: 11. 03. 2020 15:16

Počasí

Úterý Oblačno až zataženo se sněžením 0/-2 °C
Středa Skoro jasno 2/-3 °C
Čtvrtek Oblačno až zataženo s občasným deštěm 3/0 °C
Pátek Oblačno až zataženo se sněžením 0/-2 °C