Úvod > Obec > Aktuality > Tříkrálová sbírka 2022

Tříkrálová sbírka 2022

vizual2_A4 - kopie.jpg

Vážení přátelé a dárci Tříkrálové sbírky. Děkujeme Vám za přízeň a štědrost, kterou jste věnovali tříkrálovému koledování v uplynulých letech.

V letošním roce se v obci Sádek bude opět konat Tříkrálová sbírka tradičním způsobem. Koledníci Vás navštíví v sobotu 8.1.2022 v dopoledních hodinách. Jedna z pokladniček je také umístěna v kostele Nejsvětější Trojice, takže je možné přispět do 16.1.2022 i na tomto místě. V případě, že jste tak již učinili, můžete se nechat potěšit zpěvem koledníků.

Smyslem sbírky je přinášet do všech domovů radostnou zvěst a Boží požehnání – a také vykoledovanými dary pomoci potřebným.

Pokud se tedy rozhodnete začít nový rok dobrým skutkem a napojit se na tříkrálové poselství, přinášíme Vám informaci, jak bude možné do Tříkrálové sbírky 2022 přispět. Sbírka probíhá od 1. do 16. ledna 2022 a je možné přispět následujícím způsobem:

-          osobním darováním do pokladniček

-          bezhotovostně na účet Tříkrálové sbírky

-          platbou přes QR kód

-          zasláním dms nebo trvalé dms

V poličském regionu letos směřujeme hlavní záměr Tříkrálové sbírky na podporu charitní služby Domácího hospice sv. Michaela a na podporu služby Otevřené dveře, kde se věnujeme lidem s duševním onemocněním.

Podrobné informace k Vašemu tříkrálovému darování najdete na webových stránkách Oblastní charity Polička – www.policka.charita.cz

Ze srdce Vám za Vaši přízeň děkujeme.

Děkujeme za to, že budete opět s námi – na vlně tříkrálového darování.

Nechť vás světlo radosti provází po celý rok!

S úctou Vaše Oblastní charita Polička.

Odkaz na písničku My tři králové jdeme k Vám:

Sobota Zataženo 6/1 °C
Neděle Polojasno 7/2 °C