Úvod > Obec > Aktuality > OCHRANNÉ ROUŠKY OD MÍSTNÍCH ŽEN PRO SENIORY

OCHRANNÉ ROUŠKY OD MÍSTNÍCH ŽEN PRO SENIORY

Vážení občané.

Obec Sádek má opět k dispozici omezený počet ochranných roušek, které vyrobily místní obětavé ženy. Jsou určeny především pro seniory a osamělé lidi, kteří si je nemohou vlastními silami zajistit.

Vyšší počet roušek budeme mít k dispozici během příštího týdne. O této skutečnosti budete včas informováni.

Stále nabízíme osamělým občanům a seniorům zajištění nákupu potravin a dopravu léků do místa bydliště.

V případě zájmu o zajištění nákupu potravin a odběr ochranných roušek volejte kdykoli na telefonní číslo 731615236.

Z důvodu ochrany před šířením nákazy koronaviru vyzýváme občany ke striktnímu dodržování pravidel daných vládními nařízeními.

V této vážné době buďme zodpovědní, chovejme se ohleduplně a buďme solidární k lidem, kteří potřebují naši pomoc. Pokud možno se snažme nepodléhat zbytečné panice.

Přeji vám všem klidné dny, stálé zdraví a optimismus do příštích dnů.

Vaše starostka

Pátek Polojasno až oblačno s dešťovými přeháňkami 26/20 °C