Úvod > Obec > Aktuality > Multifunkční hřiště Sádek

Multifunkční hřiště Sádek

Multifunkční hřiště v obci Sádek

Asi už se k Vám ta informace dostala, proto uvádíme :

Obec  Sádek využila možnosti  dotačního titulu č.6  (Podpora obnovy sportovní  infrastruktury) Programu podpory obnovy a rozvoje venkova v roce 2017, který je určen na rekonstrukce, modernizaci nebo vybudování školních hřišť  (multifunkční a víceúčelová hřiště a sportoviště apod.), které slouží pro hodiny tělesné výchovy a zároveň i pro širokou veřejnost.

I přes velký počet žádostí u tohoto dotačního titulu se naší obci podařilo podporu ve výši cca 70 % nákladů získat. Díky tomu v prvním pololetí příštího roku začneme na stávajícím hřišti s výstavbou a věříme že i s dokončěním stavby nového multifunkčního hřiště s umělým povrchem na míčové hry (malá kopaná, odbíjená, basketbal,  tenis, nohejbal), dále samostatné běžecké dráhy se čtyřmi dráhami a samostatné hřiště pro skok daleký s dráhou a doskočištěm.

V příloze vizualizace nového hřiště .

vizualizace 01.jpg

vizualizace 02.jpg