Úvod > Obec > Aktuality > INTERAKTIVNÍ MAPA K VYHLEDÁNÍ LÉKAŘE

INTERAKTIVNÍ MAPA K VYHLEDÁNÍ LÉKAŘE

Z pověření Ing. Michaely Matouškové, MPA, náměstkyně hejtmana Pardubického kraje, bychom  Vás rádi informovali o novince v oblasti zdravotnictví, kterou je interaktivní mapa. Ta našim obyvatelům pomůže vyhledat nejbližšího lékaře z oboru praktický lékař, praktický lékař pro děti a dorost, stomatologie, gynekologie, ale také možnost pohotovosti, ostatních ambulantních zařízení a ostatních zdravotnických zařízení. Mapa nabídne vyhledání nejbližšího lékaře v oblasti primární péče, ale také akutní či pohotovostní služby na základě lokalizace. Součástí informace je rovněž adresa, webové stránky a telefon do ordinace. Interaktivní mapu naleznete na webových stránkách kraje v sekci zdravotnictví: https://mapy.pardubickykraj.cz/app/map/uzis/ .

Pátek Zataženo 15/8 °C
Sobota Oblačno až zataženo s občasným deštěm 16/8 °C