Úvod > Obec > Aktuality > Prodej stavebních pozemků v Sádku

Prodej stavebních pozemků v Sádku

Datum konání:
21.9.2016

Prodej pozemků pro výstavbu rodinných domů.

Obec Sádek nabízí k prodeji deset stavebních pozemků v „lokalitě u Červených“. K pozemkům je přiveden plyn, elektrická energie a voda, k pozemkům je vybudována místní komunikace a veřejné osvětlení.  Do dešťové kanalizace bude možné přes odběrnou šachtu napojit domovní čistírnu odpadních vod. Likvidace dešťových vod je povinností stavebníka na vlastním pozemku. Při výstavbě musí být respektováno územní rozhodnutí o umístění stavby včetně podmínek Správy CHKO Žďárské vrchy.

Stavba musí být dokončena do 5 let od zakoupení pozemku. Pokud tato podmínka nebude splněna, kupující uhradí smluvní pokutu ve výši 50.000,- Kč. V případě prodeje stavebního pozemku si obec vyhrazuje předkupní právo za stejnou cenu, za kterou pozemek prodá. Cena za jeden metr čtvereční je stanovena ve výši 320,- Kč. Jednotlivé pozemky mají rozlohu od 1000 do 1200 metrů čtverečních.

Více a aktuálněji v levém sloupci.

Úterý Polojasno 10/-1 °C
Středa Polojasno 15/1 °C